SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
76 000 €
(2 815 € / m²)
Oferta
2
1
27 m²
Zagreb

quarto2
plano27 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Prodaje se potpuno renoviran stan površine nešto više od 27 m², smješten u suterenu zgrade na odličnoj lokaciji na Trešnjevka. Stan se nalazi svega ne...

Outro
Idade da oferta: 1dias
Atualizado: 1dias

Localidades

Zagreb
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Diamond Realestate

Andrija Radonić