SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
170 000 €
(2 152 € / m²)
Oferta
3
1
79 m²
Općina Tar-Vabriga

quarto3
plano79 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoSim

Descrição

Na prodaju dvosoban stan u kući s dvije stambene jedinice u mirnom naselju u okolici Poreča.

Stan površine 79 m² sastoji se od ulaznog hodnika, dvij...

Outro
Idade da oferta: 10dias
Atualizado: 10dias

Localidades

Općina Tar-Vabriga
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Euro Immobilen d. o. o.

Jelena Ponudić