SUPA24
152 000 €
(4 000 € / m²)
Oferta
1
1
38 m²
Općina Medulin

quarto1
plano38 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Istra, Medulin, mirna lokacija

Od malog ribarskog mjesta Medulin je izrastao u popularno turističko odredište poznato po svojim prekrasnim plažama, p...

Outro
Idade da oferta: 19dias
Atualizado: 19dias

Localidades

Općina Medulin
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Diamond Realestate

Igor Grabušić