SUPA24
575 000 €
(5 000 € / m²)
Oferta
4
2+
115 m²
Općina Medulin

quarto4
plano115 m²
banheiros2+
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Smješten u jednoj od najpoželjnijih stambenih zona Pule, ovaj kvalitetan stan na prvom katu dio je ekskluzivnog novog projekta udaljenog svega 400 met...

Outro
Idade da oferta: 48dias
Atualizado: 48dias

Localidades

Općina Medulin
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marijana Budimir