SUPA24
Outro
Outro
Outro
291 000 €
(3 932 € / m²)
Oferta
3
1
74 m²
Centar, Općina Medulin

quarto3
plano74 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

ISTRIE, MEDULIN - Krásný byt, první řada k moři! Dnes je Medulin známou turistickou destinací s výjimečnou nabídkou ubytování a zázemí. Zdobí ho krásn...

Sem mobília
Idade da oferta: 161dias
Atualizado: 161dias

Localidades

Centar, Općina Medulin
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić