SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
465 000 €
(3 633 € / m²)
Oferta
4
2+
128 m²
Općina Kostrena

quarto4
plano128 m²
banheiros2+
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoSim

Descrição

KOSTRENA, GLAVANI - dva apartmana s velikom terasom i parkirnim mjestima.

Prodajemo dva predivna apartmana za investiciju u Kostreni. Nalaze se u pri...

Outro
Idade da oferta: 397dias
Atualizado: 392dias

Localidades

Općina Kostrena
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Dux nekretnine d.o.o.

Mladen Bistričić