SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
240 000 €
(1 404 € / m²)
Oferta
6+
2+
171 m²
Grad Zabok

quarto6+
plano171 m²
banheiros2+
elevadorSim
estacionamentoSim
estadoOutro
porãoNão
terraçoSim

Descrição

CASA BELLA iz ponude izdvaja dva stana u kući ukupne površine 171 m2 na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Zaboku na nekoliko minuta hoda od svih sadržaj...

Gás
Idade da oferta: 41dias
Atualizado: 41dias

Localidades

Grad Zabok
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

CASA BELLA NEKRETNINE

Luka Kutle