SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
355 000 €
(4 277 € / m²)
Oferta
3
1
83 m²
Grad Vodnjan

quarto3
plano83 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoSim

Descrição

Peroj, novogradnja – stan u prizemlju s vrtom

Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice...

Outro
Idade da oferta: 60dias
Atualizado: 60dias

Localidades

Grad Vodnjan
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Euro Immobilen d. o. o.

Ivana Gulić Škorić