SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
537 570 €
(5 430 € / m²)
Oferta
4
2+
99 m²
Grad Vodice

quarto4
plano99 m²
banheiros2+
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoSim

Descrição

VODICE, SRIMA – 1. red uz more, 3 spavaće sobe, terasa 16,93 m²

Kod nekretnina u prvom redu uz more najveću razliku često ne čini samo sama lokacija,...

Outro
Idade da oferta: 2dias
Atualizado: 2dias

Localidades

Grad Vodice
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Dux nekretnine d.o.o.

Ivan Bego