SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
365 000 €
(2 684 € / m²)
Oferta
3
2+
136 m²
Grad Velika Gorica

quarto3
plano136 m²
banheiros2+
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

VELIKA GORICA, GRADIĆI - novogradnja, dvoetažni stan sa dva parkirna mjesta

U mirnom i sve traženijem naselju Gradići u Velikoj Gorici, u Hercegovač...

Outro
Idade da oferta: 10dias
Atualizado: 10dias

Localidades

Grad Velika Gorica
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Dux nekretnine d.o.o.

Fran Vuksan