SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
1 703 156 €
(6 501 € / m²)
Oferta
3
1
262 m²
Grad Umag

quarto3
plano262 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Ova ekskluzivna luksuzna vila smještena je unutar privatnog ograđenog resorta u Savudriji te pruža izvanrednu kombinaciju mediteranske elegancije, pri...

Outro
Idade da oferta: 3dias
Atualizado: 3dias

Localidades

Grad Umag
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marijana Budimir