SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
785 001 €
(8 177 € / m²)
Oferta
3
1
96 m²
Grad Umag

quarto3
plano96 m²
banheiros1
elevadorSim
estacionamentoSim
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Smješten unutar ekskluzivnog resorta na Jadranu, ovaj elegantni apartman s dvije spavaće sobe, prostranom loggiom i opuštajućim pogledom na park pruža...

Outro
Idade da oferta: 3dias
Atualizado: 3dias

Localidades

Grad Umag
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović