SUPA24
Outro
Outro
Outro
356 000 €
(5 014 € / m²)
Oferta
2
2+
71 m²
Grad Umag

quarto2
plano71 m²
banheiros2+
elevadorNão
estacionamentoSim
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Prekrasan dvoetažni apartman smješten u bloku C, nudi zadivljujući pogled na more.

Neto stambena površina od 71.52 m² pažljivo je osmišljena kako b...

Outro
Idade da oferta: 4dias
Atualizado: 4dias

Localidades

Grad Umag
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Alma Dom

Azra Valjevac