SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
255 000 €
(3 864 € / m²)
Oferta
3
1
66 m²
Bujska, Grad Umag

quarto3
plano66 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoSim

Descrição

Smješten u poželjnom obalnom području Bašanije, ovaj novoizgrađeni stan nudi moderan način života, udaljen svega nekoliko minuta hoda od mora. Nalazi ...

Outro
Idade da oferta: 136dias
Atualizado: 24dias

Localidades

Bujska, Grad Umag
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marijana Budimir