SUPA24
Outro
Outro
Outro
309 000 €
(5 150 € / m²)
Oferta
2
1
60 m²
Grad Rovinj

quarto2
plano60 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoSim
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

U jednom od najpoželjnijih gradova na jadranskoj obali, u Rovinju, prodaje se ugodan i funkcionalan stan površine 60 m² smješten u prizemlju stambene ...

Outro
Idade da oferta: 8dias
Atualizado: 8dias

Localidades

Grad Rovinj
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Alma Dom

Azra Valjevac