SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
186 000 €
(2 514 € / m²)
Oferta
3
1
74 m²
Podmurvice, Grad Rijeka

quarto3
plano74 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Posredujemo u prodaji stana 2S+DB, površine 74m2. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće sobe, hodnika i kupaonice.

Outro
Idade da oferta: 484dias
Atualizado: 473dias

Localidades

Podmurvice, Grad Rijeka
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Royal nekretnine

Viktorija Vlahov Šustar