SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
182 000 €
(3 640 € / m²)
Oferta
4
1
50 m²
Grad Rijeka

quarto4
plano50 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Prodaje se uredna i potpuno namještena nekretnina ukupne površine 50.80m² koje u naravi predstavlja odličnu kombinaciju jednosobnog stana s dnevnim bo...

Outro
Idade da oferta: 4dias
Atualizado: 4dias

Localidades

Grad Rijeka
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Millennium nekretnine exclusive

Siniša Romić