SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
218 000 €
(3 695 € / m²)
Oferta
2
1
59 m²
Grad Rijeka

quarto2
plano59 m²
banheiros1
elevadorSim
estacionamentoSim
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Na prodaju je funkcionalan i svijetao stan smješten u mirnom dijelu Rijeke – Škurinje. Stan ukupne površine 59,65 m² sastoji se od jedne sobe, kuhinje...

Outro
Idade da oferta: 10dias
Atualizado: 10dias

Localidades

Grad Rijeka
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Euro Immobilen d. o. o.

Laura Čandrlić