SUPA24
Outro
Outro
Outro
125 000 €
(3 472 € / m²)
Oferta
3
1
36 m²
Korzo, Grad Rijeka

quarto3
plano36 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

RIJEKA, KANTRIDA - malý byt ve skvělé lokalitě, POUZE V NÁS! Nabízíme k prodeji velmi zajímavý menší byt, v ideální lokalitě. Nachází se pouhých 150 m...

Sem mobília
Idade da oferta: 158dias
Atualizado: 158dias

Localidades

Korzo, Grad Rijeka
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić