SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
715 000 €
(4 109 € / m²)
Oferta
4
2+
174 m²
Grad Pula

quarto4
plano174 m²
banheiros2+
elevadorSim
estacionamentoSim
estadoOutro
porãoNão
terraçoSim

Descrição

PULA – EKSKLUZIVAN PENTHOUSE S PANORAMSKIM POGLEDOM NA PULSKI ZALJEV I GRAD
Na prodaju je vrhunski penthouse smješten na 4. katu moderne novogradnje s...

Outro
Idade da oferta: 2dias
Atualizado: 2dias

Localidades

Grad Pula
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Mololongo Realestate

Zoran Stupar