SUPA24
268 000 €
(3 309 € / m²)
Oferta
2
1
81 m²
Grad Pula

quarto2
plano81 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoSim
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Novo u ponudi!

U prodaji je stan u novom stambenom projektu na odličnoj lokaciji.

Stan se nalazi na 3. katu zgrade te se sastoji od hodnika, 2 s...

Outro
Idade da oferta: 2dias
Atualizado: 2dias

Localidades

Grad Pula
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Alma Dom

Azra Valjevac