SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
158 763 €
(3 308 € / m²)
Oferta
2
1
48 m²
Grad Pula

quarto2
plano48 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj moderan jednosoban stan u novom stambenom projektu predstavlja izvrsnu priliku za ugod...

Outro
Idade da oferta: 2dias
Atualizado: 2dias

Localidades

Grad Pula
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović