SUPA24
Outro
Outro
Outro
224 000 €
(4 148 € / m²)
Oferta
Atípico
2+
54 m²
Teslina, Grad Pula

quartoatypical
plano54 m²
banheiros2+
elevadorSim
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

U ponudi je prostrani 2,5-sobni stan površine 54,92 m², smješten na drugom katu zgrade s ukupno pet katova u samom centru Pule. Ova nekretnina predsta...

Outro
Idade da oferta: 356dias
Atualizado: 112dias

Localidades

Teslina, Grad Pula
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Terram team

Alen Pužar, TERRAM obrt za posredovanje u prometu nekretnina, Vl. Alen Pužar, OIB: 52541768549