SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
343 000 €
(5 197 € / m²)
Oferta
3
1
66 m²
Dolina, Grad Poreč

quarto3
plano66 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoSim

Descrição

Na prodaju je prekrasan stan u novogradnji smješten u mirnom naselju Nova Vas, samo šest minuta vožnje od centra Poreča. Ova nekretnina se nalazi na p...

Outro
Idade da oferta: 336dias
Atualizado: 247dias

Localidades

Dolina, Grad Poreč
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Codex nekretnine

Sandra Vrsalović