SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
1 150 000 €
(10 268 € / m²)
Oferta
4
2+
112 m²
Grad Opatija

quarto4
plano112 m²
banheiros2+
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoSim

Descrição

Kaiser Immobilien nudi na prodaju luksuzan stan u prizemlju vrhunske novogradnje s ukupno 9 stanova, smješten na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Opati...

Outro
Idade da oferta: 12dias
Atualizado: 12dias

Localidades

Grad Opatija
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Ilijana Mrljić