SUPA24
Outro
Outro
Outro
260 000 €
(4 727 € / m²)
Oferta
1
2+
55 m²
Grad Omiš

quarto1
plano55 m²
banheiros2+
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Moderan i potpuno renoviran dvoetažni apartman površine 55 m² smješten je u prvom redu uz more, tik uz rivu u Kaštelima, u autentičnoj kamenoj kući ko...

Outro
Idade da oferta: 3dias
Atualizado: 2dias

Localidades

Grad Omiš
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine