SUPA24
Outro
Outro
Outro
452 000 €
(5 195 € / m²)
Oferta
3
1
87 m²
Grad Krk

quarto3
plano87 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoSim
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Objekt se nalazi na atraktivnoj lokaciji sa pogledom na more i udaljenosti oko 500 m.
Vrlo kvalitetna gradnja,
Objekt ima 4 stana, 2 u prizemlju sa ...

Outro
Idade da oferta: 3dias
Atualizado: 3dias

Localidades

Grad Krk
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Alma Dom

Azra Valjevac