SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
795 000 €
(4 760 € / m²)
Oferta
4
2+
167 m²
Na Placu, Grad Krk

quarto4
plano167 m²
banheiros2+
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoSim

Descrição

Na atraktivnoj lokaciji u gradu Krku, svega 600 metara od mora, nalazi se luksuzni dvoetažni apartman koji spaja vrhunski komfor, elegantan dizajn i p...

Outro
Idade da oferta: 429dias
Atualizado: 184dias

Localidades

Na Placu, Grad Krk
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

My Adriatic d.o.o.

Igor Popović