SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
150 000 €
(1 136 € / m²)
Oferta
4
1
132 m²
Rubeši, Grad Kastav

quarto4
plano132 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoSim

Descrição

KASTAV, RUBEŠI - roh-bau etaža s velikom terasom i pogledom!

Na prodaju je roh-bau etaža u kući s tri stana, smještena na mirnoj lokaciji u Rubešima....

Outro
Idade da oferta: 186dias
Atualizado: 130dias

Localidades

Rubeši, Grad Kastav
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Dux nekretnine d.o.o.

Domagoj Ivezić