SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
120 000 €
(1 935 € / m²)
Oferta
3
1
62 m²
Grad Karlovac

quarto3
plano62 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Karlovac, Zvijezda - u ponudi je trosobni stan koji se nalazi na prvom katu autentične povijesne zgrade tipične za staru jezgru grada, a koja je održa...

Outro
Idade da oferta: 1dias
Atualizado: 1dias

Localidades

Grad Karlovac
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Codex nekretnine

Nataša Tvrdinić