SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
257 000 €
(6 268 € / m²)
Oferta
2
1
41 m²
Grad Crikvenica

quarto2
plano41 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

CRIKVENICA - Prvi red do mora, moderno uređen apartman u srcu Crikvenice.

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Crikvenici, svega nekoliko koraka od ...

Outro
Idade da oferta: 8dias
Atualizado: 8dias

Localidades

Grad Crikvenica
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Dux nekretnine d.o.o.

Višnja Torić