SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
228 000 €
(4 302 € / m²)
Oferta
2
1
53 m²
Grad Crikvenica

quarto2
plano53 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoSim

Descrição

CRIKVENICA - Stan u novijoj zgradi blizu mora i centra!

Posredujemo u prodaji odlične nekretnine u blizini centra Crikvenice! Stan se nalazi na 2. k...

Outro
Idade da oferta: 9dias
Atualizado: 9dias

Localidades

Grad Crikvenica
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Dux nekretnine d.o.o.

Marco Matešković