SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
229 000 €
(5 205 € / m²)
Oferta
2
1
44 m²
Grad Crikvenica

quarto2
plano44 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Prodaje se atraktivan stan u strogom centru Crikvenice, ukupne površine 44.17m², idealan za ugodan život ili kao izvrsna investicija za turistički naj...

Outro
Idade da oferta: 15dias
Atualizado: 15dias

Localidades

Grad Crikvenica
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Millennium nekretnine exclusive

Tanja Šarić