SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
209 000 €
(4 644 € / m²)
Oferta
2
1
45 m²
Grad Crikvenica

quarto2
plano45 m²
banheiros1
elevadorSim
estacionamentoSim
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Prodaje se lijepo uređeni i potpuno opremljeni stan 1S+DB na prvom katu trokatnice u Dramlju, u zgradi izgrađenoj 2010. godine. Stan se sastoji od spa...

Outro
Idade da oferta: 302dias
Atualizado: 138dias

Localidades

Grad Crikvenica
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Sendi Real Estate

Silvana Vujnović