SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
460 000 €
(5 227 € / m²)
Oferta
3
2+
88 m²
Grad Crikvenica

quarto3
plano88 m²
banheiros2+
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Na prodaju su prekrasni dvoetažni stanovi smješten u novogradnji na odličnoj lokaciji u Dramlju, s očaravajućim pogledom na more i otok Krk. Ova kvali...

Outro
Idade da oferta: 343dias
Atualizado: 116dias

Localidades

Grad Crikvenica
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Codex nekretnine

Sandro Vrsalović