SUPA24
Outro
Outro
Outro
690 000 €
(6 509 € / m²)
Oferta
3
2+
106 m²
Grad Bakar

quarto3
plano106 m²
banheiros2+
elevadorNão
estacionamentoSim
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Na atraktivnoj lokaciji u gradu Krku, udaljenoj svega 650 metara od mora i uređenih plaža, smješten je moderan dvoetažni apartman u novoj urbanoj vili...

Outro
Idade da oferta: 3dias
Atualizado: 3dias

Localidades

Grad Bakar
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine