SUPA24
Outro
Outro
Outro
209 666 €
(3 226 € / m²)
Oferta
1
1
65 m²
İskele

quarto1
plano65 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoNova construção
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Nabízíme k prodeji moderní apartmán typu 1+1 (duplex) v novém rezidenčním projektu Elysium II, který se nachází v atraktivní lokalitě Long Beach v obl...

Outro
Idade da oferta: 4dias
Atualizado: 3dias

Localidades

İskele
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

REALMAN REALMAN

Jan Vystoupil, MRE - JRS real s.r.o.