SUPA24
Outro
Outro
Outro
150 000 €
(3 750 € / m²)
Oferta
Atípico
1
40 m²
Santa Maria

quartoatypical
plano40 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoSim
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Pro naše klienty jsme zajistili speciální investiční podmínky — garantovaný výnos z pronájmu a navíc možnost využít až 5 týdnů ročně pobytu v kterémko...

mobiliado
Idade da oferta: 4dias
Atualizado: 4dias

Localidades

Santa Maria

serviços cívicos

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Angelina Vasileva