SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
338 200 €
(1 674 € / m²)
Oferta
Atípico
1
202 m²
Блян, Варна

quartoatypical
plano202 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

САМО от АДРЕС: Многостаен апартамент в новопостроена тухлена сграда в град Варна, квартал 'Възраждане'. Град Варна, квартал 'Възраждане'. Новопостро...

Outro
Idade da oferta: 5dias
Atualizado: 5dias

Localidades

Блян, Варна
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

АДРЕС