SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
230 000 €
(1 608 € / m²)
Oferta
Atípico
1
143 m²
Боровец, Варна

quartoatypical
plano143 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Предлагам за продажба уникален мезонет с усещане на къща. Имота е със следното разпределение: На партерно ниво със самостоятелен вход се влиза в дневн...

Outro
Idade da oferta: 2dias
Atualizado: 2dias

Localidades

Боровец, Варна
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

АДРЕС