SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
169 500 €
(1 883 € / m²)
Oferta
Atípico
1
90 m²
Роза, Варна

quartoatypical
plano90 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Предлагаме за продажба тристаен апартамент в новопостроена сграда пред Акт 16 с отлични параметри. Състои се от коридор, дневна , две спални , голяма...

Outro
Idade da oferta: 3dias
Atualizado: 3dias

Localidades

Роза, Варна
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

АДРЕС