SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
105 000 €
(1 981 € / m²)
Oferta
Atípico
1
53 m²
Варна

quartoatypical
plano53 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Двустаен апартамент, състоящ се от дневна с кухненска част, спалня, баня с тоалетна и балкон. Жилището е на пети етаж, с южно изложение и панорамни п...

Outro
Idade da oferta: 3dias
Atualizado: 3dias

Localidades

Варна
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

АДРЕС