SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
140 000 €
(2 745 € / m²)
Oferta
Atípico
1
51 m²
Боровец, Варна

quartoatypical
plano51 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Само от АДРЕС! Отличен двустаен апартамент разположен в квартал Галата в затворен комплекс с озеленена градина и басейн. Имотът е на среден етаж с изц...

Outro
Idade da oferta: 3dias
Atualizado: 3dias

Localidades

Боровец, Варна
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

АДРЕС