SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
114 561 €
(1 169 € / m²)
Oferta
Atípico
1
98 m²
Балатон, Варна

quartoatypical
plano98 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Ексклузивен проект от Адрес! Светъл и просторен тристаен апартамент в чисто нов жилищен комплекс в един от най-спокойните райони на град Варна - Аспа...

Outro
Idade da oferta: 8dias
Atualizado: 8dias

Localidades

Балатон, Варна
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

АДРЕС