SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
112 000 €
(2 000 € / m²)
Oferta
Atípico
1
56 m²
Варна

quartoatypical
plano56 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Двустаен апартамент, състоящ се от дневна с кухненска част, спалня, баня с тоалетна и балкон! Жилището е на среден етаж, с южно изложение и панорамни...

Outro
Idade da oferta: 6dias
Atualizado: 6dias

Localidades

Варна
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

АДРЕС