SUPA24
114 900 €
(1 981 € / m²)
Oferta
Atípico
1
58 m²
Стара планина, Варна

quartoatypical
plano58 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Промо Оферта / Широк Център / 2 Стаи / Среден / Тухла / Слънчев / ПМ в цената/ За повече информация и оглед: Мариян Йорданов, тел.: 0897 84 25 25 www...

Outro
Idade da oferta: 16dias
Atualizado: 16dias

Localidades

Стара планина, Варна
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

НОВ ДОМ 1