SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
124 900 €
(1 864 € / m²)
Oferta
Atípico
1
67 m²
Блян, Варна

quartoatypical
plano67 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в модерна новострояща се жилищна сграда в м-ст Пчелина, гр. Варна, с планирано завършване през ...

Outro
Idade da oferta: 29dias
Atualizado: 2dias

Localidades

Блян, Варна
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

АДРЕС