SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
119 900 €
(2 788 € / m²)
Oferta
Atípico
1
43 m²
Иван Кацарски, Варна

quartoatypical
plano43 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

Предлагаме за продажба отлично подържано двустайно жилище ,състоящо се от : всекидневна кухня, спалня, комбиниран санитарен възел,килер и тераса.В жил...

Outro
Idade da oferta: 59dias
Atualizado: 31dias

Localidades

Иван Кацарски, Варна
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

АДРЕС