SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
116 100 €
(2 002 € / m²)
Oferta
Atípico
1
58 m²
Созопол

quartoatypical
plano58 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 497 или 056 828 449 и цитирайте референтния номер на имота: BS 90234. Отговорен брокер: Павел Ра...

Outro
Idade da oferta: 4dias
Atualizado: 4dias

Localidades

Созопол
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС