SUPA24
Sala de estar
Sala de estar
Sala de estar
171 000 €
(2 672 € / m²)
Oferta
Atípico
1
64 m²
Никола Станчев, София

quartoatypical
plano64 m²
banheiros1
elevadorNão
estacionamentoNão
estadoOutro
porãoNão
terraçoNão

Descrição

ПРЕД АКТ16!!! 200м от НСА!!! НИСЪК % ОБЩИ ЧАСТИ!!! СВЕТЪЛ!!! ТОП ЛОКАЦИЯ!!! БЪДЕЩА МЕРОСТАНЦИЯ !!! Хоум Ту Ю Ви представя двустаен апартамент разполож...

Outro
Idade da oferta: 1dias
Atualizado: 1dias

Localidades

Никола Станчев, София
A localização é aproximada, não sabemos o endereço exato.

serviços cívicos

ХОУМ ТУ Ю БЪЛГАРИЯ